Firma Usługowa Łukasik Krzysztof powstała 1997r. Początkowo zajmowała się usługami remontowymi. W wyniku zapotrzebowania rynku firma zaczęła specjalizować się w obróbce drewna. Następnie wzbogacając park maszyn i umiejętności, zaczęliśmy produkcje sztachet olchowych. Stawiając na jakość swoich usług, zdobywaliśmy szerokie grono zadowolonych klientów zwłaszcza z okolic Dębicy i Tarnowa .Z upływem czasu firma stała się jednym z większych producentów sztachet olchowych w regionie. Głównymi odbiorcami stały się sklepy oraz składy budowlane z Tarnowa , Dąbrowy Tarnowskiej, Dębicy, Ropczyc, Rzeszowa innych miejscowości, oraz firmy specjalizujące się w wykonywaniu ogrodzeń drewnianych.

 Jesteśmy zaufanym producentem sztachet ogrodzeniowych, ponieważ stawiamy na jakość swoich produktów i usług. Dzięki temu zdobywamy coraz większe grono zadowolonych klientów, którzy zakupili w naszej firmie sztachety olchowe. 

Od niedawna nasza firma wprowadziła także do oferty produkcję drewnianych mebli ogrodowych oraz altanek z drewna. Naszą ofertę zatem dzielimy na 2 kategorie: sztachety na ogrodzenia oraz meble ogrodowe. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy, którą stale rozwijamy o kolejne produkty z drewna do Państwa domów, ogrodów i posesji.

Meble ogrodowe Tarnów, Rzeszów, Kraków. Sztaechty do ogrodzeń.

kom. 606 132 130 / tel. 14 67 61 735 / e-mail: biuro@luk-meble.eu / adres: ul. Wojska Polskiego 9a, 39-215 Czarna

Copyright © F.H. Łukasik Krzysztof. All rights reserved.   |    Created by: Comp-Web Studio   |    WP